בית חכם – טכנולוגיה שמרגישים איתה בבית.

מיד עם כניסתכם למעלית, נורות המבואה לבית ידלקו כך שלא תצטרכו לגשש את דרככם באפלה. עם כניסתכם לבית ידלקו אורות הסלון ובטמפרטורות מסוימות (כאלו שתגדירו בעצמכם) גם המזגן יידלק מיד כשתגיעו , כך שכל שיישאר לכם הוא להתרווח בנוחות על ספות הסלון וליהנות מהפינוק. ברוכים הבאים! הגעתם אל הבית החכם. חישבו על בית שיכול להרגיש אתכם עד הפרטים הקטנים ביותר. כאשר תרצו לצפות בתוכנית אהובה לאחר יום עבודה מתיש, הבית יבין את רצונכם ויסייע לכם במימושו. ברגע שתפעילו את ה VOD, מיד בלחיצה פשוטה על כפתור מהאייפון יתעמעמו אורות הסלון, אורות המטבח והמסדרון ייכבו כליל, הווילונות יוסטו ואילו אתם תוכלו לשלוט בעצמת הקול מבלי לחפש שלטים ומבלי להתרוצץ בבית להכנות לצפייה בסדרה האהובה. נשמע חלומי, לא?

שילוב בית חכם בתכנית הבניה

בית חכם הוא בעצם שילוב של כל מערכות החשמל למערכת שליטה ובקרה אחת שתיתן לכם שליטה מלאה על כל מערכות החשמל, התריסים והמולטימדיה בבית. בבית חכם אתם מחברים את כל צרכני החשמל שלכם לבקרי בית חכם שבאמצעותם תוכלו לקבל שליטה על המתרחש בבית ובכך גם לחסוך באנרגיה. לכן, לאחר שהאדריכל סיים לתכנן את התכנית של הבניה חשוב לשבת עם קבלן בית חכם שיתכנן אתכם את כל הנקודות אשר מהן תמשכו את הכבילה לבקרים. כמובן שהכול נעשה בהתאם לתקציב, לעיצוב הבית, לצרכים ולרצונות שלכם. קבלן בית חכם בעצם יכין תכנית נפרדת לחשמלאי ואם קיים צורך הוא פונה לאדריכל לביצוע תיקונים בתכנית המקורית כך שהתכניות יהיו מתואמות.
בית חכם ייתן לכם שליטה במערכות התאורה, התריסים, המיזוג , הגז, מצלמות אבטחה, ברזים, מערכת מולטימדיה ועוד.

שילוב בית חכם על תשתית קיימת

כיום בית חכם כבר אינו נחלתם של אנשים מהעשירון העליון בלבד. גם אלו שאינם רוצים להשקיע תקציב עצום בעניין יכולים להפוך את הבית לבית חכם. כמה חכם? הכול תלוי בטכנולוגיות המותקנות בבית: ככל שהן מתקדמות יותר כך הבית יהפוך לחכם ברמה גבוהה יותר. ניתן להפוך בית בנוי לבית חכם. כלומר, ניתן להתקין בית חכם על סמך מערכת החשמל שכבר מותקנת בבית מבלי לשבור קירות או להרוס את הקיים.לכן, גם אם אינכם רוצים לשפץ את הבית תמיד תוכלו להוסיף פונקציות פשוטות או מורכבות שיהפכו את הבית לבית חכם.