תכנון ועיצוב בתי יוקרה

עיצוב ותכנון בתי יוקרה הינו הליך מקצועי המתייחס למאפייני המבנה וחזותו, ויכולתם לספק מענה פרקטי ואסטטי איכותי, מתקדם וייחודי. במשרד עומרי אהרון– אדריכלות ועיצוב פנים יספקו לכם תחת קורת גג אחת שירותי תכנון ועיצוב בתי יוקרה, תכנון וילות יוקרה ודירות. מדובר בהליכים מקצועיים ושלמים על כל מרכיביהם ופרטיהם, המבוצעים לשביעות רצונכם המלאה.

יצירת מרחב נוח, איכותי וייחודי

בעת עיצוב ותכנון וילות או דירות יוקרה מושם דגש רב על רמה גבוהה של ביצוע וגימור ואיכות חומרי הגלם. זאת לצד תכנון ועיצוב מרחב ובחירת חומרים ייחודיים, עם שימת דגש על פרטי הפרטים, בשאיפה ליצירת מרחב בעל אמירה ברורה, מקורית ויוצאת דופן. בנוסף לכך, בתי יוקרה נדרשים גם לספק מענה פרקטי, נוח, נכון ומתקדם לצורכי בעלי הנכס, להתאים לאורחות חייהם, צרכיהם האישיים וכדומה. כל אלו מעמידים בפני אדריכלים ומעצבי דירות יוקרה אתגרים מקצועיים, הדורשים הבנה מעמיקה בתחום לצד יכולת יצירתית מפותחת, המאגדת את צרכי והעדפות הלקוח לכדי עיצוב ייחודי, עם קו מקורי שאין שני לו.

אלוהי הפרטים הקטנים

בכדי להגיע לרמה גבוהה במיוחד, בעת עיצוב בתי יוקרה מושם דגש רב על כל פרט ללא יוצא מן הכלל. המעצב נדרש לבחון את החלל מרמת המאקרו של הבית בכללותו, ולעבור לכל חדר ומרחב בנפרד, עם קו אחיד וייחודי המאגד אותם. גישה זו מיושמת בכל חללי הבית, מסלון לחדרי שינה, מטבח, פינות אוכל, חדרי שירותים, מרפסות וכן הלאה. בתוך חללים אלו משלבים באופן נכון ומדויק אלמנטים שונים באופן שתואם לסגנון המבוקש ומספק מרחב נוח ויעיל.

כך למשל, מושם דגש על עיצוב נכון של האור בבית, טבעי ומלאכותי, תוך בחינת דרך לקבלת מענה יעיל לכל צורך בין אם בישול, צפייה בטלוויזיה, קריאה, אירוח, סעודה וכדומה. תאורת הבית גם נבחנת מבחינת האווירה שהיא משרה, וכן נבדקת האיכות העיצובית שלה, עם משחקי אור וצל שמפסלים את המרחב. כל אלו מכתיבים את מאפייני תשתיות מערכת התאורה, בחירת נקודת חשמל ובחירת גופי תאורה מתאימים, הן מבחינת החזות שלהם, איכותם וייחודם והתאמתם לסגנון המרחב, והן מבחינת פיזור האור שהם מספקים. גישה זו מיושמת למעשה בכל אלמנט הקיים בבית, בין אם בבחירת חלונות ודלתות, ריצוף, צבע, חיפויי קירות ועוד, במטרה להבטיח קבלת מרחב מעוצב שהוא לא פחות ממושלם.

בית יוקרתי וחכם

הגדרת בית כיוקרתי מתייחסת גם להיבט של נוחות המחייה בו. לכן, בימינו חלק מדרישות תכנון ועיצוב בתי יוקרה כולל לעיתים קרובות שילוב מערכות בית חכם. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת אליה מחוברים פריטים רבים בבית, המאפשרת שליטה מרבית עליהם מרחוק ומראש, לצד חיסכון בצרכיה אנרגטית. כך למשל, ניתן לתכנן בית שהאורות במבואה נדלקים בו בעת הכניסה אליו ואשר כל האורות כבים כשעוזבים אותו. כמו כן ניתן לתכנן פתיחה וסגירה של וילונות ותריסים בהתאם לשעות היום ונתוני מזג אוויר, או על ידי לחיצה על כפתור אחד לארגן את הבית לצפייה בסרט עם וילונות מוסטים ואורות מעומעמים. הנאה מאיכויות מתקדמות כאלו ונוספות דורשת עיצוב פנים ותכנון אדריכלי מתאים.

תכנון ועיצוב בתי יוקרה

לעיצוב ותכנון בתי יוקרה באזור השרון, ראשון לציון והרצלייה, למידע נוסף ויעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר של משרדנו או צרו קשר עם משרד עומרי אהרון- אדריכלות ועיצוב פנים בטלפון  0527321532.