אודות עיצוב פנים בתי יוקרה

משרד עומרי אהרון- אדריכלות ועיצוב פנים מתמחה בעיצוב פנים לבתי יוקרה, לרבות דירות ווילות יוקרה. במשרד מעצבים בתי יוקרה שיוצרים סביבת מגורים מרשימה, ייחודית ונוחה, המתאימה לכל צורך פיזי ונפשי, ומתורגמת על ידי יצירתיות פונקציונאלית. כל זאת ברמה גבוהה של מקצועיות וליווי אישי קשוב לכל אורך הליך העיצוב, ולשביעות רצונו מלאה של הלקוח.

עיצוב ברמה גבוהה ביותר

מעצם הגדרתו, עיצוב פנים בתי יוקרה נדרש לעמוד בסטנדרטים גבוהים ביותר של עיצוב, איכות וחדשנות. מעצב הפנים נדרש להיות מעודכן בכל מגמות העיצוב העכשוויות והמתקדמות, לבחור למרחב חומרים באיכות גבוהה ולדאוג לעיצוב החלל על פרטיו השונים ברמה בלתי מתפשרת של גימור. כל זאת לצד יצירת מרחב הרמוני עם תנועה חופשית, המספק מענה נוח, יעיל וחכם לצרכי דייריו, ועם חלל מעוצב, מקורי וייחודי בקונספט ואווירה מתאימים וברורים.

מענה שלם לכל צרכי העיצוב

עם משרדנו תזכו למענה שלם עבור צרכי עיצוב פנים של בית יוקרה על כל פרטיו, לרבות תכנון גודל חללים וחדרים, תכנון בית חכם מותאם אישית לצרכי דייריו, ויצירת סביבת מגורים ירוקה, נעימה, נוחה ובריאה, שמנצלת אור ואוויר טבעיים וחסכונית בצריכת אנרגיה. זאת בנוסף לתכנון שלם של עבודות נגרות, מערכות וגופי תאורה, ריהוט המרחב, בחירת סקאלת צבעים, תכנון מערכות מיזוג, בחירת ריצוף וחיפויי קירות, ועוד.

אלמנטים אלו ונוספים יגובשו יחדיו לכדי תוכנית אחת, עם קו עיצוב ברור ומענה שלם לכל צורך פרקטי, באופן מותאם לאופי וסגנון החיים של בעלי הנכס. כמו כן בתוכנית זו אנו יורדים לפרטי הפרטים, החל מסוג עץ בארונות למטבח ועד תכנון חדר השינה, במטרה להבטיח קבלת חלל מושקע ללא רבב. בנוסף, אנו נלווה את כל הליך העיצוב משלב רעיוני עד שלבי ביצוע וגימור ונפקח אחר עבודות אנשי המקצוע השונים.

עיצוב פנים מקורי ייחודי

עיצוב פנים וילות יוקרה ודירות יוקרה דורש ליצור מרחב מרשים מקורי וייחודי. שירותי עיצוב פנים דירות יוקרה של משרדנו יעניקו לכם מרחב שכזה העונה במדויק לצרכים פונקציונאליים ולסגנון עיצוב מבוקש. ייחודו של המרחב מתקבל בזכות יכולתנו לעבד ולתרגם רצונות והעדפות אישיות של הלקוח לכדי שפת עיצוב ייחודית, יצירתית ואחידה. גישה זו מבטיחה קבלת בית יוקרה מעוצב באופן יוצא דופן ומקורי, עם אמירה ברורה וחזות מרשימה.

עיצוב פנים תואם לתוכנית אדריכלית

בהיותנו משרד אדריכלות ועיצוב פנים, תוכלו לקבל תחת קורת גג אחת מענה מושלם לצורכי תכנון ועיצוב פנים לוילות יוקרה. חשוב להבין כי בעת בניית בית חדש ישנה חשיבות רבה להתייחסות להיבט העיצובי עוד משלבי תכנון ראשוניים, ובכך להבטיח קבלת מרחב העונה במדויק לצרכי ורצונות בעליו, ללא צורך בביצוע שינויים במבנה בהמשך. בנוסף, גם אם מדובר בבית קיים, מעצב פנים בעל ידע אדריכלי ידע להתייחס באופן הרבה יותר נכון למאפייני המבנה ולהתאים את העיצוב לנתוניו.

עיצוב פנים בתי יוקרה

לשירותי עיצוב פנים וילות ובתי יוקרה באזור השרון, ראשון לציון והרצלייה, קבלת עוד פרטים ויעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם משרד עומרי אהרון- אדריכלות ועיצוב פנים בטלפון  0527321532.