דלת כניסה

הכניסה הראשית של הבית שלכם היא החלק הראשון שאתם פוגשים בו כאשר אתם נכנסים הביתה. דלת הכניסה הראשית שלכם אומרת הרבה על הבית שלכם, ומעניקה לבאים אל הבית תחושה ראשונית והבנה ראשונית כיצד עומד להיראות הבית שאליו הם נכנסים. לכן, חשוב מאד לבחור בקפידה את הדלת של הבית שלכם, ולהתאים אותה לצרכים שלכם ולטעם שלכם.

איך בוחרים דלת כניסה ראשית?

כאשר בוחרים דלת כניסה ראשית, חשוב לתת את הדעת על שני נושאים עיקריים: בטיחות ועיצוב. אצל מרבית האנשים קיימת חשיבות מכרעת בנושא הבטיחות מעוניינים בדלת כניסה ראשית אשר תהווה הגנה לבית כולו. דלת רב בריח ממוגנת היא הבחירה הטובה ביותר על מנת להגן על הבית מפני פורצים וכדומה. אם בעבר דלתות כאלה היו פשוטות ומכוערות למראה, הרי שכיום ניתן למצוא דלתות רב בריח מעוצבות ויפהפיות בשלל גוונים וסגנונות, כך שהבחירה בבטיחות אינה באה על חשבון העיצוב. לכן בכל מקרה, מומלץ לבחור בדלת בטיחותית, עם מנעול איכותי, כדי להגן על תכולת הבית.

העיצוב

עיצוב של דלת כניסה ראשית צריך להיות מותאם לסגנון האישי של בני הבית. אין טעם לשים דלת יוקרתית, אלגנטית ועדכנית בכניסה לבית שמעוצב בסגנון רטרו כפרי. כשם שבני הבית מעצבים את הבית כולו בסגנון האהוב עליהם, כך עליהם לבחור גם את דלת הכניסה לבית. כיום ניתן למצוא מגוון עיצובים של דלתות, בצבעים כהים ובהירים, ובכל הסגנונות.