אודות אדריכלות וילות

אדריכלות וילות הינה תחום מיוחד הדורש התייחסות פרקטית ואסטטית למרחב, עם חיבור נכון בין חלל פנים וחוץ, ועם הליך מורכב המערב אנשי מקצוע שונים. משרד עומרי אהרון- אדריכלות ועיצוב פנים מתמחה באדריכלות וילות באזור השרון והרצליה. למשרד ניסיון עשיר וידע נרחב ועדכני בתחום והוא מספק ללקוחותיו שירות מקצועי בהתאמה אישית מלאה לצרכים פרקטיים ורצונות אסטטיים, נתוני השטח ומאפייני הסביבה. כל זאת בהליך שלם ומוקפד על כל פרטיו, עם רמה גבוהה של יצירתיות ויכולת לתכנן וילות בכל סוג של מפרט ובכל סגנון עיצוב, מכפרי ועד מודרני.

חשיבותה של התמחות בוילות

אדריכלות הינה תחום רחב היקף המשתרע על פני שלל ענפים, כאשר לכל ענף ייחוד ודרישות משלו. לכן, אם אתם מתכננים לבנות וילה חשוב לפנות לאדריכל שתחום זה הינו התמחותו העיקרית, המכיר היטב את דרישות החוק, שלבי, שיטות, חומרי וסגנונות הבנייה. כמו כן, אדריכל וילות יידע ליצור מרחב פרקטי ואסטטי ייחודי, המתכתב באופן נכון והרמוני עם המרחב והסביבה החיצונית.

תהליך בניית וילה

משרדנו מעניק ללקוחותיו ליווי מקצועי שלם עבור כול תהליך בניית וילות, המורכב ממספר שלבים עיקריים:

  • תכנון אדריכלי– על ידי הקשבה ללקוחות ובחינת נתוני השטח יגובש קונספט מתאים לבניית וילה, ההופך רעיון מופשט לכדי תוכנית אדריכלית שלמה וריאלית. התוכנית מגלמת בתוכה בין היתר צרכים פרקטיים ורצונות אסטטיים, התאמה לתנאי ומגבלות השטח והסביבה, והתאמה לדרישות החוק ולמסגרות תקציב. כמו כן התוכנית משמשת לקבלת היתרי בנייה ומספקת הוראות מפורטות עבור כל תהליך הבנייה, והיא מוצגת ללקוחות עם הדמיות תלת מימד מוחשיות ומובנות.
  • היתרי בנייה– בכדי לבנות וילה יש קודם כל לקבל עבורה היתרי בנייה מוועדות תכנון ובניה של הרשות המקומית. לכן כל פרויקט אדריכלי של משרדנו מתחיל בבחינת אישורי בנייה לשטח והגשת תוכניות עדכניות מפורטות לרשות המקומית, העומדות בדרישות החוק.
  • בניית שלד– בהתאם לתוכנית אדריכלית ייבנה השלד של הווילה הכולל יסודות, קירות, עמודים, תקרה ורצפה, וכן הכנות למפתחים והכנות לשלבי בניה באים. שלב זה מלווה בהנדסאי בניין והוא בעל חשיבות עליונה ליציבות המבנה, בטיחותו ועמידותו, גודל וצורת הבית, המיקום שלו וחזותו הכללית.
  • עבודות איטום– עבודות איטום מבוצעות בהדרגה לכל אורך הליך הבניה, מרמת השלד ועד רמות גימור.
  • תשתיות– לאחר בניית שלד ובהתאם לתוכנית אדריכלית עוברים להנחת תשתיות בעזרת אנשי מקצוע. מתחילים עם תשתיות של מים וביוב, לרבות צנרת וכלי סנטריה כמו כיורים, אסלות ומקלחות. לאחר מכן עוברים להתקנת תשתיות חשמל ותקשורת, עם מיקום מדויק של המערכות ונקודות החיבור של מכשירי קצה.
  • גימורים– שלב זה כולל עבודות טיח, צבע והתקנת חיפויים בקירות פנים וחוץ, לרבות התקנת אריחי קרמיקה, צביעה אומנותית ועוד.

שירותי אדריכלות וילות

לשירותי אדריכלות וילות באזור השרון, ראשון לציון והרצליה, לעוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר המשרד, או צרו קשר עם משרד עומרי אהרון- אדריכלות ועיצוב פנים בטלפון  0527321532.