דגשים לעיצוב פנים פנטהאוזים

עברתם לדירת פנטהאוז יוקרתית וכעת אתם רוצים לעצבה מחדש באופן יוקרתי, ייחודי ומרשים, ולהתאימה לאורחות חייכם וטעמכם האישי. במשרד עומרי אהרון– אדריכלות ועיצוב פנים הפועל באזור השרון והרצליה, תזכו למענה שלם עם שירותי עיצוב פנים פנטהאוזים איכותי, יצירתי ומתקדם, המותאם במדויק עבורכם. בכדי להתחיל להכין אתכם לפרויקט העיצוב, מובאים לפניכם מספר דגשים בנושא.

  • עיצוב פנים של פנטהאוזים עומד לרוב תחת קטגוריית עיצוב דירות יוקרה. זאת בהיותן במרבית המקרים דירות גדולות ומרווחות במיוחד בקומות עליונות של בניינים, הכוללות גג או מרפסת רחבת ידיים, ולכן הן גם בעלות ערך גבוה. בתור שכאלו מבוקש עבורן עיצוב יוקרתי השם דגש על איכות, נוחות, ייחוד וקדמה.
  • תהליך עיצוב פנים של פנטהאוז מתחיל בגיבוש קונספט עיצוב מוביל המוכתב על ידי העדפות אישיות של בעלי הדירה והצרכים הפרקטיים שלהם, לצד בחינת נתוני מבנה וסביבתו. כל זאת יעובד על ידינו לכדי קו עיצוב אחיד, מקורי ויצירתי.
  • עיצוב פנטהאוז נדרש גם בבחינת תוכנית אדריכלית של הדירה והבניין, באמצעותה ניתן להבין אילו שינויים ניתן ליישם במבנה.
  • בכדי להגיע לרמה גבוהה של איכות, עיצוב של פנטהאוז נדרש בתוכנית מפורטת השמה דגש על כל אלמנט בחלל, גדול כקטן. לשם כך, על פי הקו הנבחר המעצב מתייחס קודם כל למרחב ההוליסטי בכללותו, ולאחר מכן מפרקו לגורמיו השונים, חלליו וחדריו, לרבות סלון, מטבח, פינת אוכל, חדרי שינה, מרפסות וכדומה. הירידה לפרטים נמשכת בכל חדר וחלל עם בחינה מדוקדקת של כל מרחב על מטרתו והאלמנטים שישתלבו בו, כדוגמת סוג ריצוף, גוון קירות, חיפויי קירות, גופי תאורה, חלונות, פריטי ריהוט, פתרונות אחסון עבודות גבס, עבודות נגרות וכדומה.
  • בהיותם דירות עליונות עם מרפסת גבוהה ונוף מרשים, מושם בפנטהאוזים דגש מיוחד על עיצוב הרמוני בין מרחב פנימי לחיצוני והתמזגותו בסביבה. התייחסות זו ניכרת בבחירת סגנון עיצוב אחיד לחלל חיצוני ופנימי, ובתכנון נכון של מפתחים באופן שמעצים ומדגיש את קו הרקיע הנשקף דרכם. זאת בנוסף להתייחסות לכיווני אוויר ליצירת מרחב נעים וממוזג, לצד ניצול מלא של אור טבעי היוצר גם משחקי אור וצל במרחב ומפסל אותו. כמו כן מושם דגש על מעבר נוח וזורם בין מרחב פנימי לחיצוני, בין אם מסלון הבית ומחללים נוספים כמו חדר השינה או המטבח.
  • בדירות פנטהאוז חלק ניכר מההתנהלות מתרחשת במרחב החיצוני של הבית. לכן גם מושם דגש מיוחד על עיצוב מרחב זה באופן אסטטי ופרקטי שתואם את צרכי ורצונות בעליו. עיצוב זה יכלול בין היתר את ריצוף המרפסת, בחירת ריהוט גן עבורה, התקנת מעקות בטוחים ויפים שלא יפריעו להשתקפות הנוף, וכן תכנון מערכות תאורה, בניית פרגולה או סכך וכדומה.
  • בהתאם להעדפות ואורחות החיים של בעלי הנכס, מרפסות של פנטהאוז יכולות להכיל אלמנטים שונים. כך למשל, הן יכולות לשלב ג'קוזי גדול ומתחם שיזוף, פינת ברביקיו עם מטבח פתוח, פינת קפה, שולחן אוכל, גינת תבלינים וירק, פינת משחק לילדים, ערסל וכסא נדנדה ועוד.

עיצוב פנים פנטהאוז

לעיצוב פנים פנטהאוזים באזור השרון, ראשון לציון והרצלייה, קבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם משרד עומרי אהרון- אדריכלות ועיצוב פנים בטלפון  0527321532.