אדריכל בתים פרטיים מקצועי

בשעה טובה קניתם שטח אדמה ואתם עומדים בפני הגשמת החלום של בניית בית פרטי. בכדי שחלומכם יוגשם במלואו יש חשיבות רבה לבחירה נכונה של אדריכל המתמחה בניית בתים פרטיים. דוגמא טובה לכך הינו משרד עומרי אהרון- אדריכלות ועיצוב פנים, שמתמחה בתכנון ובניית בתים פרטיים באזור השרון והרצליה.

אדריכל מנוסה ומתקדם

עומרי אהרון שעומד בראש המשרד "עומרי אהרון- אדריכלות ועיצוב פנים", הינו אדריכל בתים פרטיים מנוסה ומוערך הפועל בתחום כבר מעל לעשור, ומאחוריו שורה ארוכה של בתים ווילות שאותם תכנן. עבודתו של עומרי מבוססת על ניסיון עשיר וידע מעמיק בתחום, הבאים לידי ביטוי במגוון עשיר ומתקדם של פתרונות מקצועיים, יצירתיים וחדשניים. לקוחות המשרד זוכים לליווי מלא לכל אורך פרויקט הבניה, משלבי תכנון ראשוניים ועד גימור הבית וקבלת מפתח.

עיצוב נכון של המרחב

אדריכל בית פרטי בדומה לעומרי אהרון, מתייחס להליך בניית בית כאמצעי לעיצוב נכון וחכם של כל המרחב – חיצוני ופנימי. זאת תוך התייחסות לשטח ולסביבה ועם התאמה לצרכים פרקטיים ופונקציונאליים, רצונות אסטטיים של הלקוח ואילוצי בנייה. גישה זו ניכרת בכל פרטי התוכנית האדריכלית, גדולים וקטנים, לרבות בחירת שיטות וחומרי בנייה מתקדמים ובדגש על גישות בנייה ירוקה. כמו כן, בהליך התכנון דואגים לניצול מלוא הפוטנציאל הקיים בשטח, דבר המקטין את נקודות תורפה ומעצים את נקודות החוזק של המגרש, המבנה והסביבה, שיכולים להתבטא בצורת וגדול המגרש, תוואי שטח, מגבלות בנייה וכדומה. בנוסף, בתכנון אדריכלי של חללי בית פרטי משחקים בין חוץ לפנים ויוצרים ביניהם זרימה והרמוניה.  התכנון של המרחב הפנימי מספק מענה שלם לצרכי דייריו, אורחות חייהם, נקודות המפגש שלהם, אזורי עבודה, מקומות למרגוע ופרטיות, ועוד.

פתרונות מותאמים לכל לקוח

בניית בית פרטי הינה ללא ספק מהפרויקטים הפרטיים היותר מורכבים ויקרים בחיים. בתור שכזה הוא מעלה לא מעט שאלות, חששות, בעיות וקשיים, בין היתר בגין חשש לא לעמוד במסגרות תקציב, אי הבנת הליך הבניה ועוד. במשרדו של עומרי אהרון מבינים את החשש ודואגים להעניק לכל לקוח יחס קשוב ומענה שמותאם במדויק לצרכיו, תוך התמודדת עם כל מגבלה וקושי והקפדה על שמירת הגדרות תקציב.

המשרד דואג להגשים חלומות על הצד המדויק והטוב ביותר, והמענה שלו מבוסס בין היתר על הרבה מאוד ניסיון בתחום, חזון וחשיבה יצירתית מחוץ לקופסא. בנוסף, הגישה היצירתית של המשרד מאפשרת לתכנן בתים בכל סגנון עיצוב מבוקש, מסגנון כפרי חם ובייתי ועד לסגנון עיצוב מודרני נקי ואלגנטי. הבחירה של סגנון העיצוב תושפע מהעדפות אישיות של הלקוח והאווירה שהוא מבקש ליצור בביתו, לצד מאפייני השטח, אשר יכתיבו את בחירת סוג חומרי הגלם, סקאלת צבעים, תכנון תאורה, עיצוב נוף ועוד.

הזמנת שירותי אדריכל בתים פרטיים

להזמנת שירותי אדריכל בתים פרטיים באזור השרון, ראשון לציון והרצלייה, קבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר המשרד, או צרו קשר עם משרד עומרי אהרון- אדריכלות ועיצוב פנים בטלפון  0527321532.